Spoustu osobních rekordů našich atletů jsme viděli ve všech disciplínách, z nichž nejhodnotnější nám předvedli sprinteři. Šárka Ottlová v rozběhu na 60m zaběhla 8,41s, což v tu chvíli bylo zlepšení osobního rekordu o 23 setin. Ve finálovém běhu dokázala držet krok s nejlepšími a cílem proběhla na druhém místě pouhou setinu za vítězkou v čase 8,31s, což znamenalo opětovné posunutí osobního rekordu o jednu desetinu.

Filip Vobecký vylepšil v rozběhu na 60m svoje osobní maximum o jednu setinu na 8,56s a zajistil si účast ve finále, kde obsadil v konkurenci šesti nejlepších borců 5. místo a znovu výrazně posunul svoje maximum na této trati na 8,46s. Flip se ještě postavil na start v běhu na 150m, kde byl dle průběžných tabulek s časem 20,83s aspirantem na jeden z cenných kovů. I na této trati potvrdil formu a cílem proběhl ve skvělém osobním maximu halové sezóny 20,17s, což mu vyneslo krásné 3. místo.

Do finále ve skoku dalekém se přes kvalifikaci probojoval Lukáš Vobecký. I on si svůj osobní rekord vylepšil o 8 cm na 468cm.

Dvojí zastoupení ve finále měli také vrhači. Vojta Horváth obsadil nepopulární bramborou příčku, Tereza Plavcová v novém osobním rekordu 8,93m skončila na 8. místě. Terka nám, ovšem předvedla v rozcvičovaní dva povedené vrhy za hranici 10 metrů.

Pěkný souboj předvedli kluci v běhu na 1500m Daniel Novák a Vítek Rada, kteří obsadili 4. a 5. místo.