Většina našich atletů měla za úkol nasbírat zkušenosti v jednotlivých disciplínách a zlepšit svá dosavadní osobní maxima. Nakonec se v každé disciplíně probojoval do elitní desítky alespoň jeden atlet našeho oddílu. Na 60 metrové trati stojí za zmínku výkony Elišky Davidové, Matyáše Calty, Filipa Neuberga, Matěje Kříže, Filipa Vobeckého a Mathiase Neuhorta, ti všichni stlačili svůj čas pod 9 sekund. V hodu kriketovým míčkem obsadil Antonín Duchoslav svým výkonem 41,29 metrů pěkné 7. místo. Nejdelší hod z celého závodního pole dívek předvedla Viktorie Veselá svým výkonem 40,97 metrů. Šesté místo ještě přidala Eliška Davidová. Na překážkách předvedli všichni odvážné výkony a v pořádku doběhly do cíle. V sektoru dálky pro nás bylo střídavě oblačno. Nakonec všichni atleti zapsali alespoň jeden platný pokus. Nejlépe si vedl Mathias Neuhort, výkonem 458 skončil na 5. místě. Jen o 6 centimetrů zapsal Matyáš Calta a skončil na 8. místě. Tři naše závodnice přelétly čtyřmetrovou hranici. Výkon 402 centimetrů znamenal pro Anetu Rabiňákovou obrovský posun svého maxima a to o 84 cm. Viktorie Veselá skočila 411 cm. Nejdále doletěla Eliška Davidová 443 cm, taktéž její nové osobní maximum. Závěrečná osmistovka dala některým opravdu zabrat. Velice odvážně si počínala dvojčata Filip a Lukáš Vobečtí, kteří ve svých rozbězích udávali tempo závodu. Nejlepší výkon z celého startovního pole předvedl Matěj Kříž, který proběhl cílem v čase2:37,59 jen o 9 setin před domácím Milošem Jirovským. Oba závodníci nám předvedli souboj hned od začátku a několikrát se vystřídali v čele závodu.

Celkově si z našich chlapců nejlépe vedl Matyáš Calta. Ze všech pěti disciplín poskládal 1782 bodů a získal celkové 3.místo. Z děvčat nasbírala nejvíce bodů Eliška Davidová 2335 bodů a celkově skončila na 7. místě. Tímto výsledkem se stala držitelkou nového oddílového rekordu v této disciplíně.

Velice pěkně závodili i ostatní. Všem závodníkům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci oddílů.