Jsem pyšná na náš skvělý trenérský tým, který až neskutečně rychle zorganizoval a nastartoval opětovné fungování atletických tréninků všech skupin. Který si vyšel vstříc a vše připravil tak, aby jednotlivé skupiny mohly v rámci hygienických opatření bezproblémově fungovat. Tým trenérů, který se rovnýma nohama vrhnul do závodní smrště. Na tým, který již začátkem června dokázal uspořádat první atletické závody a k tomu vytvořit skvělou atmosféru.

Jsem pyšná na atlety v jak skvělé formě se po „korona-době“ vrátili, jak cílevědomně a s jakým ještě větším nasazením na sobě makají. Jak skvěle a v jaké míře se rozzávodili, jak se vrací domů ze závodů ověšeni medailemi a hlavně kolik osobních rekordů nyní v přímém přenosu s nimi, my trenéři, sledujeme a prožíváme.

A v neposlední řadě jsem pyšná na vás rodiče, kteří nám důvěřujete, vozíte děti na tréninky a když je třeba, tak i na závody. Pomáháte nám vždy a v hojné míře při přípravě závodů a jejich pořádání. Jsem na vás pyšná i za to, jak hezky vaše děti podporujete, jak hezky jim na závodech fandíte a jak skvělou atmosféru nám tvoříte.

Níže připojuji mozaiku našich květnových a červnových krásných dnů a úspěchů….

PS: ……… všem vám děkuju !!! Lenka