Žákovská sezóna vyvrcholila v polovině září Mistrovstvím České republiky žactva. Atletiku Benešov mezi nejlepšími atlety a atletkami České republiky reprezentovalo 10 sportovců. Šampionát to byl pro naše závodníky velice úspěšný. Hned několikrát jsme měli zastoupení v TOP 10. Největšího úspěchu dosáhla Rozálie Nápravníková, která si doběhla na trati 60 m pro bronzovou medaili. Páté místo si z běhu na 100 m př. odvezla Marie Pavliščová. Štafeta dívek ve složení Nápravníková R., Pavliščová M., Ottlová Š., Davidová E. finišovala na 6. místě. Od medaile je dělilo pouhých 0.03s. Při své premiéře na MČR si Lucie Kopáňková doskočila pro 8. místo ve skoku vysokém. Na stejném místě dokončila Róza běh na 150 m. Devátou příčku získala Marie Pavliščová v běhu na 200 m př., stejně tak jako chlapci v běhu na 4 × 60 m ve složení: Vobecký F., Neuberg F., Michálek R. a Calta M. Za zmínku stojí také výkon Denisy Müllerové, která si při své první učasti běžela pro postup do finále na 200 m př. Bohužel po kolizi na poslední překážce skončila na zemi. I tak se dostala do cíle a z Třince odjíždí jako 23. nejrychlejší.

Děkujeme za podporu našim partnerům. A to zejména městu Benešov a benešovská Továrna na zmrzlinu. I díky jejich podpoře jsme byli schopni konkurovat více jak 140 oddílům a 580 závodníkům, se kterými jsme se v Třinci utkali.
Všem zúčastněným gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v dalších letech.
3.místo – Rozálie Nápravníková 60 m
5. místo – Marie Pavliščová 100 m př.
6. místo – Nápravníková R., Pavliščová M., Ottlová Š., Davidová E. štafeta 4 × 60m