Jako první se na trať dlouhou 1150m vydala Valerie Bredlerová a obsadila celkové 30.místo. Vítek Rada a Ondřej Douda, oba ročníky 2011, vyrazili na trať dlouhou 1550m. Víťa doběhl ve svém ročníku na 4.místě. V rozběhu pro ročníky 2010 se představili Daniel Novák a Vojta Douda. V celkovém pořadí se umístili na 9. místě Daniel Novák, na 11. místě Vítek Rada a 12. místo obsadil Vojta Douda. V kategorii starší žáci vyběhl na 1550m dlouhou trať Ivan Brožík, který se umístil na pěkném 10. místě. Na stejně dlouhé trati doběhla Veronika Svobodová v kategorii dorostenek na 4. místě. Jonáš Tůma závodil v kategorii dorostenců na trati 4000 m, předvedl dobrý výkon, ale mezi nejlepší se neprosadil, skončil 11. V kategorii mužů a juniorů nás reprezentovali Josef Šinágl a Vojtěch Svoboda. Výborně si vedl Josef Šinágl a v těžké konkurenci získal bronzovou medaili. Vojta Svoboda podal bojovný výkon a obsadil celkově 5. místo, mezi juniory byl 4.

Běžecké závody v Čáslavi si užili i naši přípravkoví atleti. V nemalé konkurenci si vyzkoušeli naostro svoji vytrvalost a proběhli se na tratích od 400 do 1150 metrů. První místo si ve své kategorii vyběhla Kája Míčková. V o rok starší kategorii si za svůj výkon od Jarmily Kratochvílové bronz převzala Ema Hromádková. Dvě krásná, i když neoblíbená, čtvrtá místa získaly Kája Božovská a Barča Vynšová. Srdnatě bojovali i všichni další závoďáci, kterým tímto k jejich výkonům blahopřejeme a rodičům děkujeme za skvělou podporu.