Následující den byly na programu žákovské kategorie. I na těchto závodech se našim sportovcům vedlo velmi dobře a podařilo se jim vybojovat kompletní sadu medailí. Titul nejrychlejší žákyně Středočeského kraje a zlatou medaili v běhu na 300 m si ze Strahova odvezla Petra Ludvíčková. V běhu na 800 m nestačila Karolína Kučerová pouze na jednu soupeřku a vybojovala krásnou stříbrnou pozici. Medailovou sbírku dovršila štafeta na 4 × 200 m ve složení Noemi Mokrejšová, Bára Mašková, Táňa Ottlová, Petra Ludvíčková. Kromě medailí si naši závodníci odváží řadu finálových umístění a osobních rekordů.

Naši zástupkyni jsme měli rovněž na halových vícebojích v Jablonci nad Nisou. Svůj první víceboj zde absolvovala Eliška Vrbová. Eliška se dokázala poprat s nástrahami všech pěti disciplín a svůj první víceboj zdárně dokončila.

Mladší žactvo zahájilo svou halovou sezónu 23. listopadu 2019 v krytém běžeckém tulenu v Českém Brodě. Za zmínku stojí zejména výkon Mariany Čítkové ve skoku dalekém -429 cm a Karolíny Bubákové s pěkným výkonem - 383cm (Kája v té době patřila ještě do kategorie přípravek). Rychlé nohy předvedl Ivan Brožík, který v rozběhu na 60m zastavil časomíru na hodnotě 9,11s, nutno podotknout, že i on spadal ještě do kategorie přípravek.

14. prosince závodilo 11 benešovských mladších žáků a žákyň opět v Českém Brodě. Všichni si zde vylepšili svá osobní maxima. Nejlepší výkony předvedla děvčata. Eliška Špačková ve skoku dalekém dolétla na 413 cm. Ve výškařském sektoru poprvé závodila Kateřina Kyselová a svým výkonem 132 cm překvapila nejen sebe, ale i trenéra Honzu Šímu. Z chlapců dokázal stlačit čas pod 9 sekund v běhu na 60m Jan Platil, časem 8,96 s.

Všem našim sportovcům GRATULUJEME a přejeme spoustu úspěchů.

Honza Šíma a Marek Pěkný (trenéři oddílu ATLETIKA Benešov)