Mezi nejmladšími ročníky (2012), které mohly startovat, zazářili Matěj Šubrt a Bára Vynšová. Matěj již tradičně zabodoval ve své nejsilnější disciplíně, ve skoku dalekém. V kvalifikaci z celého startovního pole chlapců předvedl nejdelší skok 427 cm a postoupil tak lehce do osmičlenného finále. Ve finále zaznamenal nejdelší pokus 412 cm a vybojoval pěkné 7. místo. Ve sprintu na 60m proklouzl jen těsně do B finále, kde časem 8,89s obsadil 10. místo.

Bára bude asi ještě dlouho vzpomínat na tyto velice úspěšné závody. Z rozběhu na 60m postoupila do B finále a v nabité konkurenci obsadila 14. místo. Ve skoku vysokém vybojovala výkonem 136cm úžasné 2. místo. Do finále ve skoku do dálky prošla hladce a finálovým výkonem 465cm vybojovala kov nejcennější. Z Brna si tak Bára odváží krásnou zlatou a stříbrnou medaili.

Na závěr byla Bára vyhlášena jednou z šesti atletů s nejlepšími výkony celých závodů.

V kategorii dívek ročníku 2011 si za hod kriketovým míčkem bronzovou medaili odváží mladší žákyně Anna Doležalová. Finálovým výkonem 48,36 m si posunula své osobní maximum o více než 7 metrů.

Štafeta dívek na 4x60m (mladší žákyně) ve složení Aneta Drahotová, Martina Hrachová, Nela Artusová a Šárka Ottlová proběhla cílem v čase 32,33 a z 80 přihlášených štafet skončila na pěkném 9. místě. Tento čas je zároveň oddílovým rekordem v dané kategorii.

Všem závodníkům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu.