V sobotu 12.12.2020 se v Konopišti konalo letos poněkud jiné – komorní a přírodní – konečné vyhlášení seriálu běžeckých závodů „BĚŽEC PODBLANICKA JUNIOR CUP“ roku 2020. V tomto pro sport a společné akce nepříznivém roce se nám povedlo zrealizovat celkem čtyři z plánovaných šesti závodů. Náš oddíl ATLETIKA BENEŠOV se díky nadšeným mladým atletům umístil těsně na druhém místě se ziskem 441 bodů za Sokolem Senohraby, kteří nasbírali 450 bodů. Třetí v hodnocení družstev skončili běžci z TJ Jiskra Zruč nad Sázavou (348 bodů).

V jednotlivcích věkových kategoriích v celkovém hodnocení za náš domácí oddíl získaly zlato atletky Karolína Božovská, Barbora Vynšová a Karolína Kučerová. Stříbro vybojovali Monika Kalošová, Lukáš Čedík a Tobiáš Rada. Na třetí bronzový stupínek se postavili Valerie Řeháková, Daniela Čuříková a Ivan Brožík.

Po vyhlášení měl každý závodník možnost si projít nebo proběhnout zábavně - naučnou rodinnou hru Konopišťský poklad a získat v cíli sladkou odměnu.

Všem, kteří si s námi přišli v průběhu roku zaběhat děkujeme a těšíme se na Vás i na nové kamarády v dalším již pátém ročníku tohoto oblíbeného seriálu závodů. Poděkování patří rovněž partnerům závodů zejména Středočeskému kraji, VZP ČR a SPORT HOBBY Benešov.