Na vícebojařských závodech v Jablonci nad Nisou se o víkendu představilo trio našich atletů.

Ivan Brožík absolvoval dvoudenní víceboj ve velkém stylu. V součtu všech disciplín nasbíral 2873 bodů a obsadil vynikající 6. místo. Navíc v 5 ze 7 disciplín si vytvořil osobní rekord a nebýt zaváhání ve skoku dalekém, mohl bojovat i o limit opravňující ke startu na MČR ve vícebojích. Mrzet ho to však nemusí, protože díky jeho výkonu v tyčkařském sektoru se posunul na 6. místo republikových tabulek, které mu zajištuje start na MČR ve skoku o tyči.
Žákyně Mariana Čítková absolvovala svůj první halový pětiboj. I u Máji se jednalo o přehlídku osobních rekordů. Ve čtyřech disciplínách předvedla svůj nejlepší osobní výkon a v páté vylepšila svůj halový osobní rekord. S celkovým součtem 2462 bodů obsadila krásné 8.místo.
Mezi dorostenkami bojovala Táňa Ottlová. Táňa si během svého pětiboje 3x vylepšila osobní rekord a s celkovým součtem 2371 bodů obsadila 15. místo.
Kromě Jablonce jsme měli zastoupení i na veřejných halových závodech v hale Otakara Jandery v pražské Stromovce. Aneta Kučerová s Klárou Tulachovou absolvovaly trať 800m. Aneta obsadila výkonem 2:25.59 mezi juniorkami šesté místo. Klára doběhla mezi dorostenkami 3. v čase 2:23.65
Všem závodníkům gratulujeme a přejeme mnoho úspěchu v nadcházejících závodech
Atletika Benešov